Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert Produktów Biznesowych

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
    spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
    instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Sprzedaży Produktów Biznesowych

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr.ref: pracuj/SB/Gdańsk

    Główne zadania:

    • Aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych Klientom z sektora małych przedsiębiorstw (firmy o obrocie rocznym do 5 mln PLN)
    • Pozyskiwanie nowych Klientów
    • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
    • Zapewnianie Klientom profesjonalnej obsługi

    Wymagania:

    • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych – w szczególności kredytów dla mikro biznesu i produktów leasingowych
    • Gotowość do realizacji planów sprzedażowych
    • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych Klientów
    • Orientacja na Klienta
    • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem firm

    Oferujemy:

    • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
    • Szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę
    • Pracę w zespole nastawionym na osiąganie wspólnych celów
    • Możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej instytucji finansowej
    • Nowoczesne narzędzia oraz przyjazne środowisko pracy
    • Umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu prosimy koniecznie podać numer referencyjny.
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    bottom