Oferta pracy

Ekspert programu Zdrowie na Etacie

Benefit Systems S.A.

  • plac Europejski 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

plac Europejski 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie wykładów eksperckich dla programu Zdrowie na Etacie

  • tworzenie materiałów oraz opracowań eksperckich w zakresie zdrowego stylu życia

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w wystąpieniach publicznych oraz prowadzeniu prezentacji i wykładów,

  • biegle mówisz w języku angielskim i polskim,

  • zgłębiasz zagadnienia dotyczące zdrowego stylu życia – dietetyka, aktywność fizyczna lub regeneracja

  • na co dzień jesteś trenerem sportowym, dietetykiem lub fizjoterapeutą

  • pakiet MS Office nie skrywa przed Tobą żadnych tajemnic

  • dzielenie się wiedzą jest dla Ciebie pasją

  • jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną

To oferujemy

  • rozwijaj się w zespole eksperckim z zakresu zdrowego stylu życia oraz miej bezpośredni wpływ na rozwój merytoryczny projektu,

  • cenimy Twój czas dlatego Twoją dostępność ustalamy z wyprzedzeniem

  • proponujemy współpracę w oparciu o umowę b2b

  • poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą,

  • na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

Przewiń do profilu firmy