Ta oferta pracy jest nieaktualna od 431 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert samochodowy

  • Dobre Miasto, Elbląg, Ełk, Iława, Nidzica, Olsztyn, Ostróda, Szczytno, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2017-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ok-Moto Sp. z o.o.

    Pasjonujesz się motoryzacją? Pomagasz znajomym w kupnie auta używanego?

    Jesteś diagnostą, rzeczoznawcą lub mechanikiem samochodowym?

    To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Zgłoś się do nas już dziś!

    Zapraszamy!

    Miejsce pracy: Dobre Miasto, Elbląg, Ełk, Iława, Nidzica, Olsztyn, Ostróda, Szczytno
    Region: warmińsko-mazurskie

    Opis stanowiska:

    Osoby zatrudnione na stanowisku Eksperta Samochodowego AUTOTESTO.pl będą odpowiedzialne za wykonywanie usługi oględzin samochodów używanych przed zakupem. Wynikiem ekspertyzy będzie raport o stanie technicznym pojazdu wykonany wg naszego szablonu i procedur.

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B (min. 10 lat),
    • Własny środek transportu,
    • Dobra znajomość obsługi komputera,
    • Min. 5 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej,
    • Mile widziane wykształcenie techniczne,
    • Mile widziane udzielanie się na forach samochodowych.

    Oferujemy:

    • Pracę w miłym, profesjonalnym zespole,
    • Możliwość dodatkowego zarobku,
    • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych,
    • Elastyczny czas pracy,
    • Dodatkowe zarobki.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Ok-Moto Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"