Oferta pracy

Ekspert Samochodowy

MotoControlerO firmie

Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Ekspert

Jesteś rzeczoznawcą samochodowym, likwidatorem szkód komunikacyjnych
lub mechanikiem/diagnostą?
Motoryzacja to Twoja pasja i doskonale znasz się na samochodach?
Napisz do nas!

Opis stanowiska:

  • Oględziny pojazdu w oparciu o procedury firmy
  • Wykonanie raportu z oględzin w formie elektronicznej

Wymagania:

  • Doświadczenia w motoryzacji min 5 lat
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny środek transportu
  • Biegła obsługa komputera i dostęp do internetu
  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem
  • Szukamy ludzi z doświadczeniem i pasją

Oferujemy:

  • Możliwość wygenerowania dodatkowych przychodów
  • Elastyczny czas pracy dostosowany do możliwości czasowych pracownika
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
  • Wsparcie marketingowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy