Oferta pracy

Ekspert samochodowy / Młodszy Rzeczoznawca samochodowy

Dekra w PolsceO firmie

  • Wałbrzych

    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie oględzin pojazdów oraz sporządzanie ekspertyz (w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia):

  • opisy stanu technicznego pojazdów poleasingowych

  • kosztorysy naprawy

  • oceny powypadkowe

  • wyceny wartości pojazdów

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (technika samochodowa / budowa maszyn)

  • min 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (np. rzeczoznawca samochodowy, ekspert ds. technicznej likwidacji szkód komunikacyjnych w towarzystwie ubezpieczeniowym lub serwisie)

  • znajomość technologii napraw blacharsko-lakierniczych pojazdów

  • znajomość systemów eksperckich (Eurotax, Info-Ekspert, Audatex,)

  • znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B, mile widziana kat. A, C lub C1

  • dobra organizacja czasu pracy, motywacja do pracy

To oferujemy

  • umowę o współpracę lub umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania kwalifikacji zawodowych

  • w przypadku umowy o pracę – motywacyjny system wynagrodzeń, opiekę medyczną

  • przyjazna kultura organizacyjna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy