Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert Samochodowy

MotocontrolerO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Oględziny pojazdu w oparciu o procedury firmy

  • Wykonanie raportu z oględzin w formie elektronicznej

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w motoryzacji min 5 lat

  • Prawo jazdy kat. B

  • Własny środek transportu

  • Biegła obsługa komputera i dostęp do internetu

  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

  • Szukamy ludzi z doświadczeniem i pasją

To oferujemy

  • Możliwość wygenerowania dodatkowych przychodów

  • Elastyczny czas pracy dostosowany do możliwości czasowych pracownika

  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych

  • Wsparcie marketingowe

Motocontroler

MotoControler.com to nowoczesna firma, dzięki której Klienci Bezpiecznie Kupują Samochody Używane. Jesteśmy Polską Grupą Ekspertów Samochodowych sprawdzających samochody na terenie całego kraju. Bardzo dbamy i najwyższą jakość obsługi Klienta, dlatego jesteśmy Liderami najlepszych opinii.

Przewiń do profilu firmy

Jesteś rzeczoznawcą samochodowym, likwidatorem szkód komunikacyjnych

lub mechanikiem/diagnostą?

Motoryzacja to Twoja pasja i doskonale znasz się na samochodach?

Napisz do nas!