Oferta pracy

Ekspert SAP ds. Fakturowania

DHL Parcel

  • Głuchowo (pow. poznański)

    Głuchowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i uczestnictwo w projektach z obszaru fakturowania i reklamacji finansowych,

  • proponowanie, implementowanie oraz testowanie zmian w systemie SAP,

  • kontrola nad kompletnością i poprawnością fakturowania,

  • raportowanie na potrzeby całego Działu Księgowości Klienta,

  • obsługa klienta międzynarodowego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze finansów (procesy OTC),

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia/ finanse),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • dobra znajomość systemu SAP (w tym bardzo dobra znajomość modułu SAP FI) oraz procesów księgowo-finansowych

  • znajomość programu MS Excel na poziomie zaawansowanym,

  • samodzielność oraz umiejętność pracy z wieloma priorytetami,

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy,

  • nastawienie na rozwiązywanie problemów.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • coroczną podwyżkę (uzależnioną od wyników finansowych firmy i indywidualnej oceny rocznej)

  • pakiet opieki medycznej lub ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • DHLowe szanse na rozwój:

  • w 2021 roku ok. 12 % Pracowników awansowało dzięki rekrutacjom wewnętrznym oraz w ramach ścieżek karier

  • posiadamy 24 autorskie szkolenia wewnętrzne oraz narzędzia wspierające Cię w planowaniu rozwoju

  • osoby z najwyższym potencjałem są włączane do Programu Talenty

  • ucz się języka angielskiego lub niemieckiego na platformie E-TUTOR na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dodatek świąteczny do 1250 zł brutto

  • wczasy pod gruszą do 850 zł brutto

  • zniżki na przesyłki DHL

  • konkursy dla Pracowników

  • nagrody jubileuszowe

  • prezenty z okazji narodzin dziecka

  • stypendia dla dzieci

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • program poleceń

  • inicjatywy dobroczynne