Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert SEO

Semcore sp. z o.o.

umowa o pracę
8 0009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie strategii pozycjonowania sklepów i stron internetowych dla naszych klientów

  • tworzenie audytów SEO, głównie dla e-commerce

  • opracowywanie wytycznych SEO dla deweloperów

  • przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dotyczących optymalizacji treści oraz ich wdrażanie

  • budowa strategii link buildingu dla naszych klientów

  • poszukiwanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań zwiększających widoczność serwisów

  • analiza efektywności działań i tworzenie raportów SEO

  • wsparcie zespołu handlowego w przygotowywaniu ofert handlowych dla wybranych klientów (opiniowanie rozwiązań, rekomendowanie zakresu prac)

  • ścisła współpraca z działem obsługi klienta w zakresie realizowanych projektów optymalizacyjnych

  • eksperckie wsparcie zespołu w bieżącej pracy z klientami (prowadzenie szkoleń wewnętrznych, współtworzenie bazy wiedzy)

  • aktywny udział w roli eksperta merytorycznego w optymalizacji najbardziej zaawansowanych stron internetowych

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy dla agencji o profilu podobnym do naszej oraz samodzielnym prowadzeniu rozbudowanych projektów SEO

  • od co najmniej 5 lat zajmujesz się pozycjonowaniem i optymalizacją stron internetowych

  • masz doświadczenie w optymalizacji konwersji

  • potrafisz wykonywać audyty stron i sklepów internetowych oraz przygotowywać strategie SEO onsite i offsite

  • posiadasz praktyczną znajomość HTML/XHTML, PHP, CSS

  • potrafisz samodzielnie obsługiwać systemy CMS np. WordPress, Joomla, Prestashop, Magento, Shoper, Idosell, Sote, SkyShop

  • posiadasz bardzo dobrą znajomość narzędzi analityki internetowej: Ahrefs, Senuto, Semstorm, Screaming Frog

  • biegle posługujesz się narzędziami takimi jaki: Google Analytics, Google Search Console, Google Keyword Planner, Google Tag Manager

  • przejawiasz inicjatywę w działaniu, cechuje Cię automotywacja i nie potrzebujesz nad sobą stałej kontroli, aby działać skutecznie

  • masz swoje sprawdzone patenty na organizację pracy, dzięki czemu potrafisz pracować z wieloma priorytetami i dowozić zadania na czas

  • potrafisz uzasadnić swoje decyzje i rekomendacje powołując się na dane, statystyki i liczby

  • interesujesz się marketingiem internetowym, znasz aktualne trendy w tym obszarze i na bieżąco pogłębiasz swoją wiedzę

  • możesz się pochwalić konkretnymi przykładami zrealizowanych z sukcesem projektów

To oferujemy

  • wynagrodzenie brutto w widełkach 8000 - 9000 brutto przy UoP, 9000 - 11000 netto B2B

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B, w zależności od Twoich preferencji

  • dla osób spoza Wielkopolski możliwość pracy w całości zdalnie

  • sporą dawkę autonomii w zakresie zarządzania pracą i zadaniami

  • dobrze skomponowany kompetencyjnie zespół (od contentu mamy copywriterów, od kampani płatnych specjalistów Ads, a od obsługi klienta świetny dział customer success - dzięki temu Ty możesz skupić się na tym, co potrafisz robić najlepiej)

  • realny wpływ na rozwój naszych usług (Twoje rekomendacje i opinie będą brane pod uwagę nie tylko przy sprzedaży klientowi usługi, ale również na etapie jej tworzenia)

  • zgrany team, który z chęcią podzieli się wiedzą z obszaru SEO

  • darmowy dostęp do literatury z zakresu marketingu, sprzedaży i szeroko rozumianego biznesu, czyli wszystko czego potrzebujesz obok swojej wiedzy eksperckiej z obszaru SEO

  • okazję do związania się z marką, która chce robić różnicę w świecie e-commerce

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Z dumą mówimy, że jesteśmy pierwszą agencją SXO w Polsce. Nasze strategie marketingowe to unikalne połączenie SEO i UX. Głęboko wierzymy, że synergia tych dwóch elementów daje klientowi największą wartość. Naszą misją jest wspieranie naszych klientów w osiąganiu wyższych przychodów poprzez ciągłą orientację na zwiększenie widoczności w sieci i generowanie ruchu na ich stronach. Mamy mnóstwo pomysłów, którymi chcemy zrobić różnicę w świecie e-commerce.

Przewiń do profilu firmy