Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert Systemów Genesys

IT Connect Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań związanych z utrzymaniem dostępności systematów Contact Center

  • Współpraca z obszarami biznesowymi w celu wypracowania najbardziej optymalnych rozwiązań dla obsługi klienta

  • Współpraca z jednostkami utrzymującymi infrastrukturę w zakresie niezbędnym do realizacji powierzonych zadań

  • Wykonywanie działań proaktywnych w powierzonych systemach

  • Udział w projektach rozwojowych

Nasze wymagania

  • Trzy letnie doświadczenie w zarządzaniu platformą Genesys

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji routingowych w zakresie narzędzi Genesys IRD oraz Composer

  • Znajomość Java na poziomie umożliwiającym tworzenie i modyfikowanie skryptów w strategiach ccvml i voicexlm

  • Znajomość zasady działania protokołu SIP

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej i grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

    Przewiń do profilu firmy