Ekspert Systemów

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 23.05.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 22.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce świadczenia pracy: Łódź/Warszawa/Lublin

    Nasz
    Standard

    Umowa
    o pracę
     Rekrutacje
    wewnętrzne

    Nowoczesne
    środowisko pracy
     Programy rozwojowe
    i systemy szkoleń
    Zadania

    Twoje nowe zadania:

    • Zapewnienie dostępności infrastruktury IT systemów biznesowych
    • Wsparcie oraz liderowanie eksperckie przy obsłudze i usuwaniu złożonych, wielowarstwowych awarii i incydentów w infrastrukturze środowisk IT
    • Realizację prac wdrożeniowych
    • Uczestnictwo w projektach dotyczących optymalizacji, rozwoju i wdrożeń systemów
    • Uczestnictwo w procesach: dostarczanie infrastruktury, zarządzanie zmianą, zarządzanie konfiguracją, zarządzanie incydentami, zarządzanie problemami
    Pasujesz
    do nas jeżeli

    Pasujesz do nas jeśli

    • Posiadasz minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na systemach operacyjnych Windows oraz Linux
    • Masz minimum 2 –letnie doświadczenie w zakresie automatyzacji zadań administratora (puppet)
    • Posiadasz minimum 1 rok doświadczenia z platformami Big Data
    • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i słowną
    • Jesteś gotowy na pracę w systemie zmianowym
      (8.00-16.00,14.00-22.00)
    Mamy
    dla Ciebie

    Mamy dla Ciebie

    Widoczne efekty
    Przestrzeń do inicjatywy

    Opiekę medyczną
    Kartę fitprofit

    Zawsze na czasie
    Realne wyzwania na co dzień
    Zapytaj
    o szczegóły

    Rekruter

    Agata
    Szubińska
    [email protected]

    Typowy dzień pracy w Orange
    znajdziesz na orange.jobs

    bottom