Oferta pracy

Ekspert systemów orkiestracji sieci

WASKO S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Orchestrator

  • NETCONF

  • YANG

  • API

  • Cisco

  • Juniper

  • Alcatel

Mile widziane

  • CCNP/JNCIP

O projekcie

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Eksperta ds. orkiestracji sieci, który posiada wiedzę z zakresu Cisco NSO (Network Services Orchestrator)

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w prowadzonych projektach teleinformatycznych

  • Wsparcie przedsprzedażowe (presales), dobór odpowiednich rozwiązań pod klienta

  • Zdalne i osobiste wdrożenia u klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany profil techniczny: Informatyka, Telekomunikacja)

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze produktów typu Orchestrator

  • Mile widziane certyfikaty dotyczące w/w produktu, jak i inne na poziomie CCNP/JNCIP i wyżej

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych, NETCONF, YANG, API, linii poleceń urządzeń sieciowych Cisco, Juniper, Alcatel

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w ramach zespołu projektowego;

Tak pracujemy nad projektem

  • TDD

    To oferujemy

    • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

    • przyjazną atmosferę pracy

    • elastyczny czas pracy

    • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

    • realny wpływ na realizowane projekty

    • parking dla rowerów na terenie firmy

    • parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy

    • możliwość udziału w zajęciach sportowych w różnych dyscyplinach

    • wycieczki zakładowe – zwiedzanie kraju i zagranicy

    • spotkania integracyjne w gronie współpracowników

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • spotkania integracyjne

    • parking dla pracowników

    Etapy rekrutacji
    1

    rozmowa z Pracownikiem działu HR

    2

    poznajmy się-spotkanie online

    3

    weryfikacja umiejętności i doświadczenia

    4

    decyzja i informacja zwrotna

    WASKO S.A.

    WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

    Przewiń do profilu firmy

    Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania

    Firma WASKO S.A. dziękuje wszystkim Kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.