Oferta pracy

Ekspert Systemów

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert
Ekspert SystemówNumer ref.: AL/ES/DK/44/1020

Twoje zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów transmisji głosu i Call Center oraz rozwiązywanie codziennych problemów związanych z eksploatacją.
  • Prowadzenie prac instalacyjnych i konfiguracyjnych z zakresu systemów Genesys, IVR.
  • Zarządzanie systemami.
  • Uczestnictwo w realizacji projektów dotyczących systemów oraz współpraca z Klientami wewnętrznymi, IT, dostawcami systemów.
  • Prowadzenie dokumentacji usług Genesys Contact Center.
  • Raportowanie pracy z zakresu powierzonych obowiązków.
  • Współpraca w tworzeniu i wdrażaniu wymagań bezpieczeństwa i ochrony danych w sieci transmisji danych; zapewnienie bezpieczeństwa sieci LAN\WAN zgodnie z wytycznymi określanymi przez Dział Bezpieczeństwa Teleinformatycznego.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.
  • Znajomość systemów transmisji danych i łączności internetowej.
  • Umiejętność projektowania systemów teleinformatycznych.
  • Umiejętność wdrażania nowych rozwiązań.
  • Znajomość systemów: serwerowych: Windows, AIX, bazodanowych - MS SQL, technologii Java, SIP, Voip,  Genesys oraz IVR.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju w jednej z największych grup kapitałowych.
  • Przyjazną atmosferę pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji.
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Polkomtel Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Konstruktorskiej 4,02-673 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy