Oferta pracy

Ekspert Underwritingu ubezpieczeń życiowych

Nationale-Nederlanden

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i wdrożenie transformacji organizacji w zakresie upraszczania reguł underwritingowych: udział w projektach automatyzacji i integracji procesów UW, realizacja polityki underwritingowej, tworzenie standardów oceny ryzyka, wytycznych i instrukcji;

  • Optymalizacja i doskonalenie jakości procesów sprzedażowych związanych z zawieraniem umów ubezpieczenia - konstruowanie reguł UW i ścieżek sprzedażowych;

  • Ocena ryzyka ubezpieczeń życiowych: dostosowanie narzędzi underwritingowych oraz zasad medycyny ubezpieczeniowej; underwritingu finansowego, hobbystycznego i zawodowego do wdrażania nowych produktów dla różnych kanałów dystrybucji, procedur UW i odstępstw oraz kampanii sprzedażowych;

  • Monitoring procesów UW oraz definiowanie wskaźników biznesowych – weryfikacja efektywności wdrażanych zasad i polityki UW z bieżącym dostosowywaniem reguł, produktów, procesów;

  • Współpraca z reasekuratorami, providerami medycznymi oraz innymi jednostkami przy realizacji wyznaczonych zadań;

  • Wsparcie merytoryczne sieci sprzedaży w obszarze oceny ryzyka;

  • Budowanie kultury organizacyjnej opartej na klientocentryczności z wypracowaniem i stosowaniem reguł bezpiecznego, pro-klienckiego i pro-sprzedażowego underwritingu.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie z projektami underwritingowymi i automatyzacją procesów;

  • Bardzo dobrze znasz rynek ubezpieczeniowy, produkty życiowe oraz narzędzia underwritingowe: reguły medycyny ubezpieczeniowej, UW finansowy, zawodowy, hobbystyczny;

  • Analitycznie, odważnie i nietuzinkowo myślisz, umiesz negocjować, jesteś nastawiony na realizację zadań i osiąganie celów;

  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz łatwo nawiązujesz współpracę;

  • Wyróżniasz się samodzielnością i odpowiedzialnością;

  • Dobrze znasz język angielski, MS Excel i umiesz pracować z dużymi bazami danych.

To oferujemy

  • Obecnie #NNpracujeZdomu, a nasze biuro znajduje się na zielonym warszawskim Powiślu,

  • Zdalne wprowadzenie do pracy,

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w systemie hybrydowym,

  • Webinary, szkolenia, webcasty – wspólnie uczymy się nowej rzeczywistości,

  • Ask Henry - personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu,

  • Sekcje sportowe oraz parking rowerowy w biurze,

  • Platforma Motivizer z benefitami dopasowanymi do Twoich oczekiwań,

  • Medicover, badania profilaktyczne, wsparcie psychologa, ubezpieczenie grupowe.

Nationale-Nederlanden to nie taka zwykła firma. O tym co ważne, mówimy wprost – bez owijania w bawełnę. Działając, wychodzimy poza schemat, pracujemy nieszablonowo i lubimy nowatorskie rozwiązania. A utarte szlaki? To zostawiamy sobie na górskie wycieczki po pracy. A że bezpieczeństwo to nasza działka, troszczymy się o to, by nasi pracownicy czuli się u nas stabilnie.

Przewiń do profilu firmy