Oferta pracy

Ekspert w Biurze Handlu

PGE Dom Maklerski S.A.

Mysia 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pełna koordynacja procesu pozyskiwania Klientów, w tym oferowanie i sprzedaż usług świadczonych przez PGE DM oraz nadzór nad umowami

  • ścisła współpraca i utrzymywanie relacji z Klientami firmy w zakresie realizowanych umów,

  • weryfikacja aktualnych wzorców umów,

  • przygotowywanie materiałów na Zarząd związanych z działalnością Biura,

  • obsługa, wdrażanie oraz rozwijanie systemów i aplikacji związanych z działalnością maklerską,

  • opracowywanie stosownych analiz, raportów z obszaru działania Biura,

  • współpraca z innymi komórkami firmy w procesie postępowań reklamacyjnych klientów,

  • współpraca z komórkami organizacyjnymi ds. Compliance w Grupie Kapitałowej,

  • przygotowywanie materiałów marketingowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (prawo, ekonomia – rynki finansowe, energetyka),

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zdobyte w zakresie zarządzania umowami, obsługą Klienta w firmie inwestycyjnej lub innej instytucji finansowej świadczącej usługi dla podmiotów z branży energetycznej lub inwestycyjnej,

  • znajomość zagadnień związanych z rynkiem kapitałowym, finansowym oraz rynkiem towarów giełdowych,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz spostrzegawczość, dokładność, sumienność,

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności priorytetyzacji zadań, terminowość,

  • wysoka umiejętność współpracy w zespole,

  • proaktywna postawa i otwartość na nowe wyzwania związane z działalnością firmy,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 (w mowie i w piśmie).

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (na zastępstwo) od 1 października 2022r.

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę, w tym we współpracy z największą Grupą Kapitałową

  • w sektorze energetyki w kraju,

  • rozwój własny (udział w projektach, transfer wiedzy od zespołu, szkolenia),

  • pakiet świadczeń (opieka medyczna, program emerytalny, sport),

  • dodatkowe 2 dni wolne ponad wysokość limitu urlopu*

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów