Oferta pracy

Ekspert w Biurze Zarządzania Procesami Skarbowymi

Bank Gospodarstwa KrajowegoO firmie

Rekrutacja zdalna

Bank Gospodarstwa Krajowego

al. Jerozolimskie 7

Warszawa

BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynej takiej organizacji w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w  rozwijającym się i nowoczesnym banku z tradycjami, a także atrakcyjny pakiet szkoleń oraz świadczeń socjalnych.

Odpowiedzialność i zadania:

  • Przygotowywanie i negocjowanie umów rynku międzybankowego m. in. opartych na prawie polskim oraz Anglii i Walii (w szczególności ISDA, GMRA, CSA)
  • Przygotowywanie i negocjowanie umów z klientami w zakresie produktów skarbowych, w tym umów typu ZBP, ISDA
  • Przygotowywanie i aktualizacja wewnętrznych aktów prawnych dotyczących produktów skarbowych w zakresie dostosowania do wymogów regulacyjnych
  • Znajomość wymogów prawa europejskiego (m.in. MiFID i MiFIR) oraz udział w projektach wdrożenia
  • Współpraca w zakresie wypełniania wymogów prawa państw trzecich w związku z realizowanymi transakcjami skarbowymi (w szczególności USA)

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunki: prawo, bankowość, ekonomia)
  • Doświadczenie w bankowości w obszarze przygotowywania i negocjowania umów rynku międzybankowego oraz z klientami w zakresie produktów skarbowych
  • Znajomość polskiego rynku bankowego oraz regulacji tego rynku (w szczególności MiFID, EMIR)
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego, w tym słownictwa prawniczego
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Otwartość i komunikatywność
  • Mile widziana znajomość prawa Anglii i Walii oraz zasad kredytowania (umowy kredytu, w tym LMA; konsorcja; zabezpieczenia)

U nas możesz liczyć na:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny oraz Świadczenie z ZFŚS
  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowy
  • Opieka medyczna Lux Med
  • Karta MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy i praca zdalna
  • Doskonała lokalizacja biura (centrum)
  • Płatny Program Poleceń Pracowników
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, biegi, narciarstwo, rowery, żeglarstwo, taniec
  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację
  • Owocowe dni

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

  • Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy