Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert w Departamencie Decyzji Kredytowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Banku Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

    Obecnie do Millennium Banku Hipotecznego poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. pracuj/PBH/DDK

    Zakres zadań:

    • Ocena sytuacji oraz podejmowanie decyzji w zakresie zmiany warunków transakcji, restrukturyzacji i windykacji kredytów znajdujących się w portfelu Banku Hipotecznego,
    • Koordynowanie pracy jednostki zatrudniającej analityków kredytowych,
    • Zatwierdzanie wierzytelności przeznaczonych do zakupu przez Bank,
    • Udział w tworzeniu i opiniowaniu regulacji wewnętrznych,
    • Przeprowadzanie kontroli wewnętrznych w zakresie poprawności wykonania prac przez podległą jednostkę,
    • Wspieranie realizacji celów Banku w zakresie bezpiecznego wzrostu portfela kredytowego,

    Wymagania:

    • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w sektorze bankowym,
    • Znajomość i zrozumienie Prawa Bankowego oraz regulacji z zakresu kredytów hipotecznych,
    • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań i działania pod presją czasu,
    • Dokładność i sumienność,
    • Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku ekonomia, finanse, bankowość,
    • Bardzo dobra znajomość MS Office ( Excel, Access),
    • Język angielski na poziomie min. komunikatywnym,

    Oferujemy:

    • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań,
    • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Banku Millennium,
    • Prywatną opiekę zdrowotną oraz atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny i rekreacyjny,
    • Możliwość atrakcyjnych szkoleń zewnętrznych.
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom