Ta oferta pracy jest nieaktualna od 402 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert w Departamencie Planowania Przymusowej Restrukturyzacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    w związku z rozszerzeniem ustawowych zadań i uprawnień
    poszukuje kandydatów do pracy

    w Departamencie Planowania Przymusowej Restrukturyzacji
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • przygotowywanie analiz i ocen sytuacji ekonomiczno-finansowej banków,
    • analizowanie struktury bilansu banków w kontekście wyboru właściwej strategii przymusowej restrukturyzacji,
    • uczestniczenie w opracowywaniu planów przymusowej restrukturyzacji,
    • udział w przygotowywaniu oceny wykonalności planów przymusowej restrukturyzacji.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, bankowości, ekonomii, rachunkowości lub prawa,
    • min 5 letnie doświadczenie w instytucjach finansowych lub doradztwie,
    • wiedza w zakresie funkcjonowania rynku finansowego,
    • umiejętności w obszarze analizy ekonomiczno-finansowej podmiotów sektora finansowego,
    • znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem),
    • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność współpracy w zespole.

    Oferujemy:

    • wprowadzenie merytoryczne w problematykę z zakresu przymusowej restrukturyzacji,
    • unikalną szansę nabycia cennych umiejętności i wiedzy praktycznej,
    • możliwość kształtowania nowych standardów i praktyk na rynku finansowym,
    • pracę w interdyscyplinarnych zespołach zadaniowych,
    • możliwość współpracy z międzynarodowymi instytucjami regulacyjnymi w obszarze kształtowania stabilności finansowej,
    • dobrą atmosferę w pracy i atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego,
    • opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny i inne benefity.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
    za pośrednictwem przycisku "Aplikuj" do 31 października 2017 r.

     Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych   (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

    bottom