Ekspert w Dziale Convenience ds. Rozwoju i Operacji Sklepów Convenience

Carrefour Polska Sp z o.o.

Targowa 72

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • reprezentujesz firmę w kontaktach z partnerami,

  • wdrażasz i nadzorujesz poprawność konceptu - przebiegu procesów biznesowych w zakresie asortymentu, logistyki i oferty handlowej,

  • pozyskujesz nowych klientów franczyzowych i lokalizacje sklepów,

  • wdrażasz nowe rozwiązania,

  • dostarczasz wiedzy o działaniach rynku.

Nasze wymagania

  • znasz zasady funkcjonowania sklepów spożywczych,

  • potrafisz łatwo nawiązywać i utrzymywać długotrwałe relacje,

  • charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista,

  • potrafisz poruszać się w MS Ofiice,

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B i jesteś gotów/a do pracy ,,w terenie’.

To oferujemy

  • umowę na zastępstwo,

  • elastyczny czas pracy,

  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,

  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,

  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,

  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka