Oferta pracy

Ekspert w Dziale Zarządzania Kontraktami i Pozwoleniami

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

Mszczonowska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie realizacji projektów w zakresie roszczeń i potencjalnych roszczeń

  • zarządzanie ryzykami, które mogą skutkować powstaniem roszczeń wykonawców

  • przygotowywanie bieżących informacji i raportów w zakresie obsługi roszczeń oraz koordynowanie przepływu informacji wewnątrz Spółki w tym obszarze

  • przygotowywanie analiz i opinii w sprawie poszczególnych roszczeń oraz przygotowywanie i przedstawianie rekomendacji

  • weryfikowanie i analizowanie dokumentacji przetargowej oraz postanowień umów w zakresie roszczeń i potencjalnych roszczeń kierowanych do i przez Spółkę

  • współpraca z partnerami zaangażowanymi w realizowane projekty oraz doradcami Spółki

  • archiwizacja dokumentacji dotyczącej roszczeń

  • zarządzanie rejestrem roszczeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub prawnym

  • minimum 10 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze realizacji umów / obsługi roszczeń

  • znajomość krajowych regulacji dotyczących realizacji projektów, w tym Prawa budowlanego, FIDIC, Kodeksu Cywilnego

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności: Word, Excel, Power Point)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • doskonała organizacja pracy własnej, terminowość

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w administrowaniu kontraktami/zarządzaniu roszczeniami w ramach realizacji złożonych projektów infrastrukturalnych w branży petrochemicznej, chemicznej i/lub energetycznej

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim i europejskim

  • konkurencyjne wynagrodzenie na lokalnym rynku pracy

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

  • pracowniczy program Emerytalny

  • dofinansowanie do szkoleń, studiów i nauki języków obcych

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • zapewniamy sposoby organizacji pracy dostosowane do wytycznych obowiązujących podczas pandemii, dbając o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

Ekspert w Dziale Zarządzania Kontraktami i Pozwoleniami - Pion Strategicznych Inwestycji

Miejsce świadczenia pracy:

Centrala Spółki, ul. Mszczonowska 4

Oferty prosimy nadsyłać do :

18 sierpnia 2021 r.