Oferta pracy

Ekspert w obszarze kadr – rynki zagraniczne

POLSKA AGENCJA INWESTYCJI I HANDLU SPÓŁKA AKCYJNA

  • Krucza 50, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Krucza 50

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesu zatrudnienia na rynkach zagranicznych

  • współpraca biznesowa z kancelariami prawnymi i agencjami zewnętrznymi, prowadzącymi obsługę prawną w zakresie prawa pracy na rynkach zagranicznych

  • przygotowywanie wzorów umów o pracę oraz kontraktów dla pracowników/współpracowników na rynkach zagranicznych

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia

  • bieżące wsparcie pracowników w problematyce kadrowej, płacowej i ubezpieczeń społecznych

  • budżetowanie kosztów osobowych

  • nadzór i sporządzanie zestawień/raportów wewnętrznych w zakresie kadr i płac

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym w środowisku międzynarodowym

  • biegła znajomość języka angielskiego min. B2 – warunek konieczny

  • doświadczenie w obsłudze pracowników oddelegowanych – mile widziane

  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel – w stopniu zaawansowanym

  • praktyczna znajomość prawa pracy

  • zdolności organizacyjne, samodzielność, odpowiedzialność

  • pozytywne podejście do ludzi i pracy

To oferujemy

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • duży stopień samodzielności przy realizacji powierzanych zadań pod okiem doświadczonych mentorów

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.

Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem? Aplikuj!

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.