Oferta pracy

Ekspert w zakresie podatków w Departamencie Finansów

POLSKA AGENCJA INWESTYCJI I HANDLU SPÓŁKA AKCYJNA

  • Krucza 50, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Krucza 50

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie porad, wyjaśnień, opinii w zakresie przepisów prawa podatkowego na potrzeby jednostek merytorycznych

  • weryfikacja umów, porozumień i innych dokumentów w zakresie podatkowym

  • opracowywanie danych do przekazania zewnętrznemu doradcy podatkowemu

  • rozliczanie podatku u źródła (WHT)

  • sporządzanie deklaracji CIT-10Z i informacji IFT-2

  • sporządzanie VAT-UE, generowanie plików JPK (VAT i KR)

  • czynny udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych oraz kontrolach

  • wsparcie w zakresie ustalania procesów i przygotowywania procedur dotyczących księgowości

  • bieżąca weryfikacja umów zawieranych przez PAIH od strony finansowej i podatkowej

  • monitorowanie zmian w przepisach i orzecznictwie podatkowym

  • przygotowywanie wewnętrznych instrukcji i procedur podatkowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: prawo, ekonomia, finanse

  • mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego

  • znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy związanej z zagadnieniami podatkowymi

  • bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących prawa

  • umiejętność wykorzystywania przepisów w praktyce

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • dobra organizacja pracy własnej

  • dokładność

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.

Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem? Aplikuj!

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.