Logo Pracuj.pl

Ekspert w Zespole Content Marketingu

Bank PekaoO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z mediami
  • Tworzenie planów komunikacji i planów medialnych dla projektów, inicjatyw i wydarzeń firmowych
  • Opracowywanie rekomendacji w zakresie aktywności komunikacyjnych w mediach
  • Bieżący kontakt z wydawcami i realizację materiałów prasowych oraz wywiadów
  • Pisanie i redagowanie materiałów prasowych
  • Realizacja reklam prasowych oraz internetowych
  • Raportowanie działań medialnych m.in. tworzenie prezentacji podsumowujących
  • Obsługa medialna kluczowych wydarzeń branżowych z udziałem przedstawicieli banku
  • Współpraca z domem mediowym i agencjami.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe
  • Możesz pochwalić się więcej niż 5-letnim doświadczeniem w pracy w mediach lub w działach PR / marketingu
  • Masz lekkie pióro
  • Nawiązywanie relacji i pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych nie jest dla Ciebie wyzwaniem
  • Kreatywność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy - to cechy, które opisują właśnie Ciebie
  • Jesteś elastyczna/y, potrafisz dostosować się do zmieniających się priorytetów i lubisz dynamiczne środowisko pracy
  • Odnajdujesz się w pracy przy kilku projektach jednocześnie
  • Bardzo dobrze znasz i potrafisz korzystać z pakietu MS Office
  • Masz prawo jazdy kat. B
  • Znasz język angielski (poziom B2 / C1).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Aktualne oferty pracodawcy
36848

Ekspert w Zespole Content Marketingu, Warszawa