Ta oferta pracy jest nieaktualna od 88 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert w Zespole Procesów Akceptacji Kart

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Jesteśmy jednym z największych dostawców technologii płatniczych, obecnym na polskim rynku od ponad 25 lat. Dostarczamy innowacyjne i bezpieczne rozwiązania do kompleksowej obsługi płatności w świecie omnichannel. Naszymi klientami są banki, instytucje finansowe oraz przedsiębiorcy.

    First Data™ Polcard® stanowi część korporacji First Data, światowego lidera płatności elektronicznych, obecnego w 36 krajach świata, procesującego 74 miliardy transakcji rocznie.

    Więcej o nas: www.firstdata.plwww.polcard.pl

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie
    • Możliwość zdobycia cennego i ciekawego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji, będącej liderem światowym w swojej branży
    • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku
    • Opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz dofinansowanie zajęć sportowych
    • Dofinansowanie zajęć językowych
    • Pracę w przyjemnej lokalizacji w Warszawie, w Alejach Jerozolimskich, blisko centrum

    Opis stanowiska:

    • Optymalizacja procesów rozliczeniowych (faktury, raporty, płatności) w celu zwiększenia poziomu samoobsługi (Portal Akceptanta) i satysfakcji Akceptantów z obsługi w zakresie rozliczeń
    • Udział w kluczowych projektach firmy oraz we wdrażaniu nowych usług
    • Kontrola kluczowych procesów wykonywanych przez Zespół
    • Zarządzanie relacjami z dostawcami usług, bankami, systemami płatniczymi
    • Wsparcie kierownika zespołu w kontrolach funkcjonalnych
    • Obsługa ew. incydentów i reklamacji wpływających ze stronAkceptantów; systemów płatniczych jak również pracowników innych departamentów FDP
    • Efektywna współpraca oraz wsparcie pozostałych zespołów w Departamencie, COK, Corporate Desk, PH, Produktów; IT
    • Diagnozowanie i zgłaszanie koniecznych poprawek w systemach, optymalizujących jakość oferowanych usług oraz usprawnianie pracy Zespołu

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie przy masowych procesach rozliczeniowych (biling, fakturowanie, płatności, rozliczenia z kontrahentami)
    • Umiejętności optymalizacje procesów, praktyczna znajomość przynajmniej jednej z metodologii (kaizen, six sigma, lean management)
    • Bardzo dobra komunikacja – łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi na różnych poziomach decyzyjnych, śmiałość, otwartość,
    • Umiejętność podejmowania decyzji oraz przejmowanie odpowiedzialności
    • Otwartość na zmiany,
    • Kreatywność
    • Zorientowanie na cel
    • Umiejętność obsługi wymagającego Klienta, pracy pod presją, asertywność
    • Skuteczność w kontaktach wewnątrz firmy – znajomość procesów acquiringowych i usług oferowanych przez firmę na rzecz Akceptantów ludzi, umiejętność podważania status quo i
    • Dobra znajomość potrzeb klienta w zakresie rozliczeń, fakturowania, raportowania;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z bazami danych, umiejętność wyciągania danych przy użyciu narzędzi typu Access, Discoverer, sql
    • Umiejętności analityczne, wywodzenia właściwych wniosków z zebranych faktów (przykłady: czy wszystkie raporty zostały wysłane do kontrahentów na czas?)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

    Oświadczamy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dołączenie do swojej oferty następującej klauzuli: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich oraz do ich poprawiania."