Ekspert Wsparcia Działu Sprzedaży Partnerskiej - Język Niemiecki

SALES HR

11 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 11
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest globalna firma obsługująca korporacje na całym świecie.

Prowadzimy projekt dla klienta zewnętrznego, z którego rozwiązań korzysta ponad 400000 firm na całym świecie.

Szukamy osób na stanowisko:

Ekspert wsparcia działu sprzedaży partnerskiej - język niemiecki

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie wsparcia działowi sprzedaży - poprzez śledzenie, badanie i raportowanie informacji o sprzedaży

  • odpowiadanie na przychodzące wiadomości od partnerów (maile/telefony)

  • aktualizacja i utrzymanie bazy partnerów, połączona z reaktywacją nieaktywnych klientów

  • przetwarzanie przychodzących wniosków, korekcja ewentualnych błędów

  • dostarczanie niezbędnych informacji nowym partnerom w celu pomyślnego rozpoczęcia sprzedaży u klienta

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1) oraz angielskiego (B2/C1)

  • rozumienie potrzeb klienta

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • proaktywne podejście do klienta

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta/procesowaniu zamówień/analizie sprzedaży/back office

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie podstawowe : 11 000 PLN brutto w oparciu o umowę o pracę

  • dodatkowe kwartalne premie za realizację zadań - średnio 12 000-13 000 brutto / kwartalnie, dodatkowo do podstawy

  • pracę w pełni zdalną

  • pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, etc.

  • dużą samodzielność w organizacji która jest światowym liderem proponowanych rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy