Oferta pracy

Ekspert z językiem niemieckim w dziale serwisu

x-kom sp. z o.o. O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z autoryzowanymi serwisami zewnętrznymi, dystrybucjami oraz producentami

  • Wsparcie pracowników w rozwiązywaniu problemów związanych z realizacją zleceń serwisowych

  • Analiza problemów oraz ścisła współpraca z działem jakości w celu wprowadzania ulepszeń procesowych

  • Obsługa wycen kosztów serwisowych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • Wiedza techniczna z zakresu sprzętu elektronicznego

  • Sprawne wykorzystywanie pakietu MS Office w szczególności Excel

  • Myślenie analityczne i proaktywne podejście w poszukiwaniu rozwiązań

  • Zrozumienie potrzeb klienta zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego

  • Dobra organizacjia swojego czasu pracy

To oferujemy

  • Ludzi pełnych pasji i zaangażowania, którzy lubią dzielić się wiedzą

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

  • Miejsce pracy to Częstochowa, Kraków lub zdalnie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • strefa relaksu

  • zajęcia językowe