Ekspert Zarządzania Organizacją Bezpieczeństwa Teleinformatycznego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-09-12
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-10-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce świadczenia pracy: Warszawa

    Nasz
    Standard

    Umowa
    o pracę
     Rekrutacje
    wewnętrzne

    Nowoczesne
    środowisko pracy
     Programy rozwojowe
    i systemy szkoleń
    Zadania

    Twoje nowe zadania:

    • identyfikowanie błędów w aplikacjach, usługach systemowych, platformach usługowych, systemach sieciowych w celu wykrywania potencjalnych luk w zabezpieczeniach
    • automatyczne i ręczne testowanie bezpieczeństwa, analiza i triaging poprzez wykorzystanie analizy kodu źródłowego oraz narzędzi analizy dynamicznej
    • badanie nieprawidłowości teleinformatycznych w celu wykrycia i obsługi incydentów bezpieczeństwa w oparciu o informacje np. alerty z systemów zabezpieczeń (firewall, IPS), komunikaty z systemu zarządzania zdarzeniami, logi z systemów operacyjnych, urządzeń sieciowych i aplikacji, obserwacje i oceny eksperckie
    • tworzenie raportów technicznych
    • definiowanie wymagań dla narzędzi wspierających procesy bezpieczeństwa teleinformatycznego
    • współpraca z przedstawicielami biznesu, administratorami systemów, inżynierami sieciowymi w celu implementacji wymagań bezpieczeństwa dla aplikacji, platform, systemów
    Pasujesz
    do nas jeżeli

    Pasujesz do nas jeśli

    • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • masz doświadczenie w przeprowadzaniu skanów i testów bezpieczeństwa z wykorzystaniem narzędzi: Nessus, Faraday, IdaPro, Core Impact
    • potrafisz zarządzać systemami SIEM, DLP, IPS
    • posiadasz znajomość teorii TCP/IP
    • znajomość systemów przeciwdziałającym atakom DDoS np. Arbor będzie dodatkowym atutem
    • znasz zasady pracy w metodykach zwinnych
    • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym korzystanie i sporządzanie dokumentacji technicznej oraz prowadzenie swobodnej komunikacji
    Mamy
    dla Ciebie

    Mamy dla Ciebie

    Widoczne efekty
    Przestrzeń do inicjatywy

    Opiekę medyczną
    Kartę fitprofit

    Zawsze na czasie
    Realne wyzwania na co dzień
    Zapytaj
    o szczegóły

    Rekruter

    Agata
    Szubińska
    [email protected]

    Typowy dzień pracy w Orange
    znajdziesz na orange.jobs

    bottom