Oferta pracy

Eksperta ds bezpieczeństwa maszyn

Dekra w PolsceO firmie

Dekra w Polsce

Konstruktorska 12a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów z zakresu oceny zgodności maszyn zgodnie z wymaganiami Dyrektywy maszynowej, narzędziowej oraz innych obszarów bezpieczeństwa technicznego

  • weryfikacja dokumentacji, opiniowanie, doradztwo i prowadzenie procesu oceny zgodności maszyn

  • przygotowywanie dokumentacji, analizy zagrożeń i ocena ryzyka, raportowanie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość wymagań dyrektywy maszynowej, oraz zagadnień oceny bezpieczeństwa technicznego maszyn i urządzeń

  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa funkcjonalnego i procesowego

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat. „B”

  • praca w zespole, komunikatywność, otwarte i kreatywne podejście do pracy

  • umiejętność samodzielnej organizacji swojej pracy, odpowiedzialność, kultura osobista

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania kwalifikacji zawodowych

  • przyjazna kultura organizacyjna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy