Logo Pracuj.pl

Eksport / E- commerce Manager

Scandia Cosmetics SAO firmie

  • Niepołomice, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Scandia Cosmetics SA

Grabska 23

Niepołomice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie całościowej obsługi eksportu spółki oraz sprzedaży e- commerce
  • przygotowanie udziału firmy w targach. Obsługa stoiska targowego poza Polską
  • współpraca z Marketing Managerem w zakresie promocji spółki i jej produktów
  • archiwizacja elektroniczna materiałów marketingowych – zarządzanie „chmurą”
  • aktualizacja cenników/informacji handlowych na stronie www
  • zastępstwo Zastępcy Dyrektora Handlowego/ Specjalisty ds. handlowych – podczas ich nieobecności

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale handlowym w tym w obsłudze eksportu i sklepu internetowego.
  • doświadczenie w dziale handlowym z branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem.
  • znajomość jeżyka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie upper intermediate. innych języków obcych (preferowane- włoski, rosyjski) będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe (preferowane związane z kosmetykami lub/i eksportem)

30 lat doświadczeń w produkcji polskich naturalnych kosmetyków.

Dodatkowe informacje

Spotkania rekrutacyjne odbędą się w dniach 22-25.02.2021 Niepołomice, 26.02.2021 Warszawa

Okres rozpoczęcia pracy 1.04.2021 – 1.05.2021

Eksport / E- commerce Manager, Grabska 23, Niepołomice