Oferta pracy

Eksport manager (j. angielski i j. rosyjski)

Grupa CB

  • Ozimska 2, Chrząstowice (pow. opolski)
    Chrząstowice (pow. opolski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Grupa CB

Ozimska 2

Chrząstowice (pow. opolski)

Twój zakres obowiązków

  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych na podległych rynkach zagranicznych (obszar do ustalenia)

  • Budowanie i utrzymywanie kontaktów handlowych (praca w delegacji zagranicznej ok. 50% czasu)

  • Prezentowanie produktów, przygotowywanie ofert cenowych, ustalanie warunków dostawy, nadzorowanie spływu należności

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka polskiego i języka angielskiego i rosyjskiego

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów na rynkach zagranicznych (preferowana branża budowlana)

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych

  • Zdolności negocjacyjne

  • Nastawienie na realizację celów, samodzielność w działaniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed

Grupa CB

Od przeszło 25 lat produkujemy i dystrybuujemy specjalistyczne materiały budowlane. Nasze marki to Corotop - folie i membrany dachowe, Secco – artykuły chemii budowlanej i Rednet – m.in. siatki podtynkowe z włókna szklanego. Od grudnia 2020 roku jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Ondura

Przewiń do profilu firmy