Oferta pracy

Eksport manager na rynek francuski (k/m)

Grupa CBO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych na rynku francuskim

  • Budowanie i utrzymywanie kontaktów handlowych (praca w delegacji zagranicznej ok. 50% czasu)

  • Prezentowanie produktów, przygotowywanie ofert cenowych, ustalanie warunków dostawy, nadzorowanie spływu należności

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość j. polskiego i j. francuskiego (znajomość innych języków mile widziana)

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów/usług na rynkach zagranicznych (preferowane w branży budowlanej)

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych

  • Zdolności negocjacyjne

  • Nastawienie na realizację celów, samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i dodatku uzależnionego od wyników pracy

  • Benefity pozapłacowe, w tym dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, zniżki przy zakupie karty Multisport i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe dla pracowników

  • Wdrożenie do samodzielnej pracy na stanowisku pod okiem doświadczonych współpracowników

  • Szansę na dalszy rozwój w organizacji w zależności od indywidualnych potrzeb i predyspozycji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Grupa CB

Istniejemy od 1995 roku i zatrudniamy około 200 pracowników. Jesteśmy producentem i dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych. Nasze marki to Corotop - folie i membrany dachowe, Secco – artykuły chemii budowlanej i Rednet – m.in. siatki podtynkowe z włókna szklanego

Przewiń do profilu firmy