Eksport manager na rynki europejskie

CB S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych na podległych rynkach zagranicznych (obszar do ustalenia)

  • Utrzymywanie bieżących kontaktów handlowych, pozyskiwanie nowych klientów, raportowanie aktywności

  • Planowanie budżetu, przygotowywanie ofert cenowych, ustalanie warunków dostawy, nadzorowanie spływu należności

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marek produktowych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka polskiego, angielskiego i języka dodatkowego (np. francuskiego, włoskiego, niemieckiego, rosyjskiego)

  • Doświadczenie w handlu międzynarodowym z klientami B2B (mile widziane doświadczenie w branży budowlanej)

  • Zdolności negocjacyjne i umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych

  • Nastawienie na realizację celów, samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę lub umowy B2B w międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej specjalizacji

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii uzależnionej od wyników pracy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę dającą możliwość licznych wyjazdów zagranicznych

  • Wsparcie zgranego zespołu

  • Szansę na rozwój w organizacji w zależności od indywidualnych potrzeb i predyspozycji zawodowych

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Samochód służbowy i dostęp do nowoczesnych narzędzi IT, niezbędnych do wykonywania zadań na stanowisku

  • Możliwość skorzystania z roweru lub elektrycznej hulajnogi na dojazdy do pracy

  • Benefity pozapłacowe (dopłata do prywatnej opieki medycznej Luxmed, dopłata do karty Multisport Plus, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie, dostęp do platformy szkoleniowej Dolineo, dostęp do elektronicznego pulpitu pracownika w programie Enova 365)

  • Nagrody pieniężne za pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze

  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed

CB S.A.

Od przeszło 25 lat produkujemy i dystrybuujemy specjalistyczne materiały budowlane. Nasze marki to Corotop - folie i membrany dachowe, Secco – artykuły chemii budowlanej i Rednet – m.in. siatki podtynkowe z włókna szklanego. Od grudnia 2020 roku jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Ondura

Przewiń do profilu firmy