W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowa

Eksport Manager w branży obiektów mieszkaniowych z językiem niemieckim

CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowaO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 14 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie strategii i planów sprzedaży obiektów mieszkaniowych na terenie Niemiec,

  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży,

  • Poszukiwanie, negocjacje cenowe oraz pozyskiwanie działek pod realizację projektów,

  • Studium opłacalności, tworzenie budżetu inwestycji, analiza lokalnego rynku,

  • Analiza planów zagospodarowania przestrzennego i potencjalnych lokalizacji inwestycji,

  • Nawiązywanie i aktywne podtrzymywanie kontaktów z klientami,

  • Badanie otoczenia konkurencyjnego i monitoring działań na rynku niemieckim,

  • Współpraca z Product Manager w celu dostosowania produktu do wymagań rynku lokalnego,

  • Podpisywanie umów sprzedażowych z Inwestorami,

  • Spotkania z Inwestorami oraz prezentacja produktów Spółki,

  • Ustalanie specyfikacji zamówienia z Inwestorem,

  • Nadzór nad wszystkimi źródłami sprzedaży produktów Spółki,

  • Tworzenie ofert handlowych i konfiguracji wyposażenia produktów,

  • Praca w delegacji na terenie Niemiec – min. 50% czasu pracy, pozostały czas pracy w siedzibie firmy Climatic – Reguły, koło Warszawy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (budownictwo),

  • Doświadczenie w branży deweloperskiej,

  • Wieloletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – poziom B2/C1,

  • Doświadczenie w pracy na rynku niemieckim lub studia w Niemczech,

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czas,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Narzędzia do pracy

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje