Oferta pracy

Eksport Manager

ENDOO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Menedżer

ENDO

Warszawa

Endo to niezwykła firma (na rynku odzieży dziecięcej), która od ponad dwudziestu pięciu lat produkuje ubranka dla dzieci i niezmiennie zachwyca. Ale Endo to coś więcej niż ubranka – to wyjątkowe połączenie sztuki z codziennością, to sposób na lepsze bycie razem dorosłych i najmłodszych.

Każde dziecko chciałoby, żeby jego mama, tata, ciocia lub wujek pracowali w tak magicznym miejscu!

W związku z dynamicznym rozwojem marki Endo poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania

  • Współtworzenie planów sprzedaży oraz ich realizacja,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kontrahentami zagranicznymi,
  • Aktywne poszukiwanie nowych odbiorców,
  • Monitorowanie sprzedaży oraz analiza działań konkurencji,
  • Uzgadnianie warunków handlowych oraz negocjacje biznesowe,
  • Współtworzenie strategii marketingowej na podległych rynkach,
  • Nadzór nad procesem logistycznym.

Oczekiwania

  • Znajomość rynku branży Fashion,
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami w sprzedaży na rynki zagraniczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego i angielskiego - warunek konieczny,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i sprzedaży w obszarze b2b, budowania i utrzymywania długofalowych relacji z kontrahentami,
  • Zaangażowanie, dyscyplina pracy i silna motywacja do osiągania założonych celów,
  • Komunikatywności, samodzielności i kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań.

Co oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (30 lat doświadczenia),
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • System zniżek pracowniczych do sklepu endo.pl,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie w dokumentach następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez STUDIO MK Sp. z o.o. S.K.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Mi prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w STUDIO MK Sp. z o.o. S.K.A i spowoduje niezwłoczne usunięcie Moich danych.”

Więcej informacji o magicznej marce, jaką jest Endo, znajdziesz na stronie internetowej www.endo.pl.

Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami Endowy Świat!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV z aktualnym zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy