Oferta pracy

Ekspret ds. PR i Marketingu

Rabbit Action Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Agencja marketingowa, której celem jest tworzenie rozpoznawalnych kampanii reklamowych przekładających się na osiągnięcie założonych wyników. Zapewniamy pełną obsługę marketingową, promocyjną i PR prowadzonych projektów, począwszy od stworzenia strategii kampanii po realizację przedstawionych pomysłów.

Kogo szukamy?

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Eksperta ds. PR i Marketingu

Branża: Kultura

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie oraz wdrażanie strategii komunikacji i PR skierowanej do potencjalnych odbiorców
  • Przygotowywanie materiałów komunikacyjnych m. in. tekstów, które pojawią się w mediach społecznościowych i na stronach internetowych, informacji prasowych, prezentacji /ofert związanych z działalnością firmy i jej projektami
  • Odpowiedzialność za nawiązywanie i budowanie relacji z mediami (głównie z dziennikarzami), portalami internetowymi, blogerami oraz influencerami
  • Wsparcie w organizowaniu i prowadzeniu wydarzeń zewnętrznych i wewnętrznych
  • Monitorowanie mediów, bieżących trendów na rynku oraz działań konkurencji
  • Raportowanie powierzonych działań

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: psychologia, dziennikarstwo, filologia polska)
  • Min. 3-letniego doświadczenia w dziale marketingu, PR lub dziennikarstwie
  • Umiejętności redagowania ciekawych materiałów tekstowych – tzw. „lekkiego pióra”
  • Dobrej znajomości Social Mediów (Facebook, Instagram)
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2/C1)
  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • Doskonałej organizacji pracy własnej
  • Pozytywnego nastawienia do innych ludzi oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Mile widziane:

  • Wypracowane kontakty z mediami
  • Doświadczenie w branży mediowej lub kulturze

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub inna forma zatrudnienia
  • Pracę pełną wyzwań z ludźmi, którzy lubią, to co robią
  • Uczestnictwo w wielu interesujących projektach
  • Realizację swoich pomysłów
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy – metro Stare Bielany

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy