Oferta pracy

eLearning Developer (Team Lead)

HemmersbachO firmie

  • Marcina 11, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Hemmersbach

Marcina 11

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów eLearningowych: od projektowania treści, poprzez tworzenie, aż do dostarczenia gotowego produktu

  • Tworzenie interaktywnych treści eLearningowych przy użyciu różnorodnych narzędzi (głównie Articulate Storyline)

  • Opracowywanie, wdrażanie i zarządzanie projektami e-learningowymi

  • Zapewnianie realizacji celów w ramach uzgodnionych standardów i w określonym czasie

  • Pełnienie roli koordynatora projektów e-learningowych; ścisła współpraca z zespołem projektowym oraz kadrą zarządzającą

  • Kierowanie pracą zespołu, przekazywanie regularnego feedbacku oraz raportowanie wyników do Managera odpowiedzialnego za projekt

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale HR w dziedzinie edukacji i szkoleń

  • Świadomość wyzwań związanych z zdecentralizowanym nauczaniem za pomocą wirtualnych platform edukacyjnych i narzędzi komunikacyjnych online

  • Dobra znajomość jednego z wymienionych narzędzi: Articulate Storyline lub Adobe Captivate

  • Co najmniej podstawowa znajomość narzędzi pakietu Adobe Creative Suite

  • Mile widziana znajomość platform edukacyjnych takich jak Docebo, Saba, Cornerstone lub podobnego systemu zarządzania nauczaniem (LMS)

  • Znajomość różnych metod i narzędzi nauczania online

  • Kreatywność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT

  • Przestrzeń do wdrażania swoich pomysłów i podejmowania nowych wyzwań

  • Możliwość rozwoju w wielokulturowym środowisku w firmie o płaskiej strukturze i nieformalnej, bezpośredniej komunikacji

  • Praca w firmie zaangażowanej społecznie (wsparcie dla naszych projektów CSR: Hemmersbach Rhino Force, Hemmersbach Kids’ Family)

  • Pakiet powitalny, kompleksowe wdrożenie oraz wsparcie w realizacji zadań w ramach Buddy program

  • Kursy językowe, zniżki na studia na uczelniach partnerskich, szeroką gamę szkoleń na wewnętrznej platformie e-learningowej, dla dzieci pracowników dostęp do serwisu edukacyjnego

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • Możliwość pracy zdalnej w trakcie pandemii

  • Pakiet dofinansowanych benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe dla pracownika i jego najbliższych, dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • inicjatywy dobroczynne

Hemmersbach

Hemmersbach świadczy usługi w zakresie infrastruktury IT w ponad 190 krajach i posiada ponad 50 oddziałów na całym świecie. Dostarczamy usługi wyłącznie dla wiodących firm z branży IT. Oferując pragmatyczne rozwiązania nie tylko zyskujemy zadowolenie naszych Klientów, ale zmieniamy świat wokół nas. Jako firma zaangażowana społecznie część naszych zysków przekazujemy na działania bezpośrednie: fundację Hemmersbach Rhino Force oraz Hemmersbach Kids’ Family.

Przewiń do profilu firmy

Would you like to join our team? Please send your CV in English.