Logo Pracuj.pl

Electrical Engineer

DanfossO firmie

  • Tuchom (pow. kartuski)
    Tuchom (pow. kartuski), pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie rozwiązań automatyki węzłów cieplnych zgodnie obowiązującymi normami i dyrektywami europejskimi
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej AKPiA
  • Wprowadzanie nowych produktów do obrotu; zarządzanie zmianą
  • Koordynacja współpracy z poddostawcami usług
  • Optymalizacja rozwiązań elektrycznych (technologicznie i kosztowo)
  • Prowadzenie i branie udziału w projektach
  • Systemowe rozwiązywanie problemów oraz wprowadzanie usprawnień
  • Współudział w opracowywaniu strategii rozwoju produktu i kreowaniu nowych rozwiązań technicznych oferowanych produktów
  • Monitorowanie oferty rynkowej produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, automatyka)
  • Umiejętność projektowania przemysłowych instalacji elektrycznych, układów automatyki i napędowych
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office i AutoCAD
  • Łatwość komunikacji i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności negocjacyjne i analityczne

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w dziale produkcji lub inżynieryjnym
  • Znajomość zagadnień ciepłowniczych
  • Znajomość AutoCAD Electrical

At Danfoss, we are engineering solutions that allow the world to use resources in smarter ways – driving the sustainable transformation of tomorrow. No transformation has ever been started without a group of passionate, dedicated and empowered people. We believe that innovation and great results are driven by the right mix of people with diverse backgrounds, personalities, skills, and perspectives, reflecting the world in which we do business. To make sure the mix of people works, we strive to create an inclusive work environment where people of all backgrounds are treated equally, respected, and valued for who they are. It is a strong priority within Danfoss to improve the health, working environment and safety of our employees.

Following our founder’s mindset ‘action speaks louder than words’, we set ourselves ambitious targets to protect the environment by embarking on a plan to become CO2 neutral latest by 2030.

Danfoss is an EO employer and VEVRAA Federal Contractor. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, disability, veteran status, or other protected category.

Electrical Engineer, Tuchom (pow. kartuski)