Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Electrical Engineering Temporary Support

DanfossO firmie

  • Tuchom (pow. kartuski)

    Tuchom (pow. kartuski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu inżynieryjnego w codziennych zadaniach oraz projektach,

  • Weryfikacja poprawności zaprojektowanych schematów elektrycznych na podstawie listy kontrolnej,

  • Przygotowywanie dokumentacji do projektowania schematów elektrycznych,

  • Kalkulacja czasu montażu elektrycznego,

  • Wprowadzanie zmian na schematach elektrycznych oraz w systemie SAP ERP,

  • Współpraca z dostawcą skrzynek elektrycznych,

  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • Student lub absolwent wyższej uczelni technicznej o profilu elektryka, automatyka lub pokrewne,

  • Analityczne myślenie, dokładność i łatwość w dostrzeganiu szczegółów,

  • Znajomość schematu elektrycznego i dokumentacji elektrycznej,

  • Znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD,

  • Łatwość komunikacji,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność minimum 4-5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek).

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania SAP, AutoCAD Electrical.

To oferujemy

  • Rozwój osobisty i zawodowy,

  • Tymczasowe zatrudnienie,

  • Umowa zlecenie/o dzieło na okres 4-6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Danfoss

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

W naszej lokalizacji w Tuchomiu, produkujemy węzły cieplne głównie na rynek polski i niemiecki, a także do pozostałych krajów europejskich.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Electrical Engineering Temporary Support. Jeżeli jesteś zainteresowany taką pracą lub znasz kogoś, kto chciałby podjąć pracę w naszej organizacji, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Przewiń do profilu firmy