Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Electrical Hardware Designer

Dürr Poland Sp. z o.o.

Stanisława Żółkiewskiego 125

Gołębiów

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie wszelkich prac związanych z projektowaniem i analizą systemów automatyki, a w szczególności systemów procesu

  • Tworzenie dokumentacji elektrycznej dla grup urządzeń, aparatów i układów składowych systemów procesowych

  • Realizacja projektów dla czołowych koncernów motoryzacyjnych (producentów) aut na całym świecie

  • Ścisła współpraca z pozostałymi projektantami w celu realizacji projektów

  • Praca w centrum inżynierskim w Radomiu oraz możliwość wyjazdów do innych oddziałów firmy Dürr

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ( elektryka, automatyka, elektronika)

  • Wiedza techniczna z zakresu elektryki i elektrotechniki

  • Umiejętność projektowania

  • Praktyczna znajomość oprogramowania EPLAN P8 - mile widziana

  • Znajomość aparatury nisko napięciowych urządzeń elektrycznych stosowanych w przemyśle (inwertery, sterowniki, panele operatorskie) - mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (wymóg konieczny - praca w międzynarodowych projektach)

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Kreatywność, dokładność i precyzja

  • Gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w projektach za granicą

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej światowej renomie, której produkty wykorzystywane są w najnowocześniejszych fabrykach samochodowych na świecie

  • Stanowisko w dobrze prosperującym i rozwijającym się zakładzie produkcyjnym

  • Współpracę z profesjonalnym i doświadczonym zespołem

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Twój kontakt:

Anna Abramowicz

Human Resources

ul. Zolkiewskiego 125

26-600 Radom

Phone +48 48 3610 140

Mobile +48 882 435 845

E-mail: [email protected]

Dürr Poland Sp. z o.o. wiodący producent nowoczesnych systemów transportu technologicznego mających zastosowanie głównie w przemyśle samochodowym.

Przewiń do profilu firmy