Oferta pracy

Electrical Systems Tester (Automotive)

DRÄXLMAIER

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z lokalnym i zagranicznym działem rozwoju w zakresie integracji systemów w pojazdach

  • Analiza danych telemetrycznych pojazdów w fazach przedprodukcyjnych i produkcyjnych

  • Analiza dokumentacji projektowej oraz korzystanie z katalogów i baz danych

  • Poszukiwanie przyczyn błędów w pojazdach, tworzenie ich opisów, proponowanie rozwiązań i zarządzanie incydentami do momentu ich całkowitego rozwiązania

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie techniczne (elektrotechnika, mechanika, informatyka lub podobne)

  • Znasz architekturę sieci w pojazdach i potrafisz przeprowadzić diagnostykę komputerową

  • Znasz systemy transmisji danych w pojazdach (CAN, LIN, Ethernet, Flexray itp.)

  • Komunikujesz się w języku niemieckim na poziomie umożliwiającym pracę przy projektach zagranicznych

  • Posiadasz umiejętności analityczne

  • Jesteś otwarty na wyjazdy służbowe i posiadasz prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

Wyobraź sobie, że pracujesz w firmie motoryzacyjnej, która:

Znajduje się w rankingu 100 najlepszych dostawców w branży motoryzacyjnej

Zachęca do ciekawej pracy w międzynarodowym środowisku i wyjazdów do zagranicznych oddziałów

Stawia na rozwój zawodowy pracowników poprzez szkolenia, kursy językowe (angielski, niemiecki), dofinansowanie do studiów

Umożliwia elastyczny czas pracy, promując work-life balance

Tworzy przyjazne środowisko pracy (ping pong, imprezy integracyjne np. grill dla pracowników, imprezy letnie i świąteczne)

Daje dostęp do Kafeterii MyBenefit, Luxmed i Multisport

Oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Oferujemy ekscytujące miejsca pracy w rodzinnej firmie, z ponad 70 000 entuzjastów motoryzacji w ponad 20 krajach.

Prześlij do nas CV w języku niemieckim!

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Twoja osoba kontaktowa: Martyna Jarczok

Numer telefonu: +48324283727

DRÄXLMAIER

Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 75 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

Przewiń do profilu firmy