Oferta pracy

Elektomechanik Działu Utrzymania Ruchu

Boryszew Tensho PolandO firmie

  • Ostaszewo 57, 87-148, Polska
    Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Boryszew Tensho Poland

Ostaszewo 57

Ostaszewo (pow. toruński)

Boryszew Tensho Poland, wchodząca w skład Grupy Boryszew Automotive Plastics, to nowoczesna firma produkcyjna będąca jednym ze światowych liderów w dziedzinie formowania wtryskiem, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z plastiku dla branży motoryzacyjnej. W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

ELEKTOMECHANIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Ostaszewo (Toruń, okolice)

Zakres obowiązków:

  • bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń na hali produkcyjnej
  • wykonywanie napraw, przeglądów oraz prac konserwacyjnych
  • udział w uruchamianiu oraz optymalizacji pracy maszyn i urządzeń
  • prace przy naprawach związanych z budynkiem firmy

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym, elektrycznym
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu, mile widziana znajomość wtryskarek
  • uprawnienia SEP 1kV, mile widziane SEP 15kV D+E
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania
CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy