Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektro Designer

  • Praga, Czechy
  • Specjalista
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 10.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Chodźcie razem z nami spełnić sobie wasze rezolucje noworoczne!

Firma Cyient powstała w 1991 roku i z małej spółki garażowej wyrośliśmy do globalnej firmy zatrudniającej ponad 14 000 pracowników, która świadczy usługi inżynieryjne w dziedzinie energetyki, półprzewodników, taboru kolejowego lub lotnictwa! Nasz oddział w Pradze został założony dwa lata temu i od tego czasu wyrośliśmy do zespołu 120 pracowników, którzy pracują w biurach miejscowości Praga Holesovice na projektach dla wielu ważnych klientów.

Obowiązki:

  • Funkcjonalna konstrukcja elektryczna do wspólnego sterowania pociągów, tworzenie schematów elektrycznych
  • Przygotowania dokumentacji elektrotechnicznej za pomocą E-CAD
  • Przegląd specyfikacji funkcjonalnych pojazdu
  • Wdrażanie wymagań i zadań klientów
  • Współpraca z inżynierami elektrycznymi i specjalistami
  • Zapewnienie wsparcia technicznego
  • Badanie problemów związanych z produkcją oraz dostarczanie optymalnych rozwiązań

Wymagania:

  • Ukończone studia na poziomie magisterskim w dziedzinie inżynierii elektrycznej lub innej odpowiedniej dyscyplinie
  • Wcześniejsza znajomość projektowania elektrycznego z ponad 2-letnim doświadczeniem
  • Zrozumienie funkcjonalnej dokumentacji elektrycznej
  • E-CAD, VISIO, PDM (najlepiej)
  • Niezbędna zdolność do pracy w ramach międzynarodowego zespołu, gracz zespołowy, musisz umieć współpracować z kolegami – nie szukamy solisty
  • Język angielski (pisanie i czytanie) jest konieczny, zatem niemiecki jest dużą zaletą

Nasza oferta:

  • Dynamiczne i wielokulturowe środowisko pracy w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny program szkoleniowy w całej Europie
  • Możliwość samorealizacji, rozwoju zawodowego i własnej inicjatywy
  • Innowacyjne i perspektywne projekty, takie jak pociągi dużych prędkości, tramwaje, metro i lokomotywy
  • Nowe nowoczesne biura w Pradze 7 i przyjazne środowisko pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i ciekawy pakiet świadczeń (5 tygodni urlopu, elastyczny czas pracy, premie roczne, imprezy firmowe w postaci Dnia owocowego, grill, itp., premia za podpisanie umowy, wewnętrzne kursy językowe, szkolenia techniczne, ubezpieczenie emerytalne, system e-learningowy)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.