Oferta pracy

Elektroautomatyk

Grupa GPECO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa GPEC to zespół ekspertów z różnych dziedzin energetyki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie w nowoczesnych projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci czy kogeneracji. Nie stoimy w miejscu, cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Szukamy ludzi z pasją, dla których energetyka to cos więcej niż praca.

www.grupagpec.pl

  • w TOP 10 największych inwestorów na Pomorzu
  • 500
    pracowników
  • 20 benefitów pracowniczych

Twoje zadania:

  • zapewnienie właściwego funkcjonowania i stanu technicznego maszyn i urządzeń przemysłowych (w tym sieci ciepłowniczych, węzłów cieplnych i kotłowni olejowo-gazowych)
  • nadzorowanie pracy i usuwanie bieżących usterek z zakresu automatyki
  • realizacja harmonogramu przeglądów, modernizacji i konserwacji urządzeń elektrycznych i elektronicznych

Nasze oczekiwania:

  • minimum średniego wykształcenia technicznego / zawodowego (np. elektryk, elektronik, mechatronik)
  • doświadczenia z elektroautomatyki w branży ciepłowniczej
  • uprawnień SEP E gr. 1, 2, 3 oraz prawa jazdy kategorii B
  • braku przeciwwskazań do pracy powyżej 3 metrów

Oferujemy:

  • indywidualne wyposażenie (telefon, ubranie robocze, wysokiej jakości narzędzia pracy)
  • dodatkowe 4 dni urlopu
  • opiekę medyczną
  • eventy firmowe (Dzień Energetyka, dzień dziecka, inne)
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, m.in. szkolenia branżowe, zdobywanie uprawnień
  • doświadczony zespół, ciekawe zadania i fajną atmosferę
  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu
  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy

Dołącz do zespołu Grupy GPEC!

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje CV.
Na Twoje CV czekamy do 24.04.2021r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne