Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektroautomatyk

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań utrzymania ruchu z zakresu automatyki,

  • weryfikacja poprawności działania urządzeń telemetrycznych na infrastrukturze Grupy GPEC,

  • weryfikacja układów pomiarowych (ciśnienia, temperatury, przepływów),

  • diagnostyka i wymiana uszkodzonych urządzeń AKPiA,

  • współpraca z serwisem zewnętrznym w zakresie przeglądów i napraw urządzeń i systemów AKPiA,

  • udział w pracach remontowych i modernizacyjnych,

  • realizowanie zadań za pomocą nowoczesnych rozwiązań i narzędzi IT

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane profile energetyka, automatyka, elektrotechnika)

  • świadectwo kwalifikacji E gr. I,

  • świadectwo kwalifikacyjne E w gr. II i D w gr. I będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość podstawy programowania sterowników PLC oraz sposobów zabezpieczania instalacji

  • znajomość pakietu MS Office w szczególności arkusz Excel

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, m.in. udział w innowacyjnych projektach, szkolenia branżowe, zdobywanie uprawnień

  • doświadczony zespół, ciekawe zadania i fajną atmosferę

  • indywidualne wyposażenie (telefon, laptop)

  • dodatkowe 4 dni wolne

  • opiekę medyczną

  • benefity zdrowotne (m.in.: owoce, karta MultiSport, bezpłatny dostęp do basenów)

  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu

  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Grupa GPEC to zespół ekspertów z różnych dziedzin energetyki. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ciepłownictwie w nowoczesnych projektach z zakresu odnawialnych źródeł energii, inteligentnych sieci czy kogeneracji. Nie stoimy w miejscu, cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju. Szukamy ludzi z pasją, dla których energetyka to cos więcej niż praca.

www.grupagpec.pl

Przewiń do profilu firmy