Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektroautomatyk

Duni PolandO firmie

4 5006 000 brutto / mies.
  • Syrenia 4, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Duni Poland

Syrenia 4

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Na oferowanym stanowisku będziesz:

  • Analizować złożone problemy techniczne w zakresie elektro-automatyki maszyn produkcyjnych i instalacji,

  • Organizować pracę własną w zespole elektro-automatyków,

  • Dbać o bezpieczeństwo zgodnie z obowiązującymi wymaganiami prawnymi,

  • Współpracować i budować relacje z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,

  • Dbać o stan warsztatu elektro-automatyki,

  • Prowadzić działania służące optymalizacji zużyć energii elektrycznej,

  • Wprowadzać modernizacje maszyn i instalacji oraz realizować bieżące przeglądy i remonty,

  • Współpracować z firmami zewnętrznymi w zakresie modernizacji maszyn, urządzeń i instalacji elektro-automatyki,

  • Wyszukiwać i wdrażać innowacyjne rozwiązania w dziedzinie automatyzacji procesów (zasilania, sterowania, bezpieczeństwa),

  • Wprowadzać nowe rozwiązania z dziedziny elektro-automatyki, podnoszące funkcjonalność i wydajność parku maszynowego;

  • Wykonywał działania prewencyjne, w podległym parku maszynowym, w oparciu o działające w firmie standardy ( TPM, 5S)

  • Zarabiać pomiędzy 4500-6000 zł brutto miesięcznie

Nasze wymagania

  • Jesteś dla nas idealnym kandydatem jeśli charakteryzujesz się:

  • Zdolnością do podejmowania szybkich i trafnych działań w sytuacjach awaryjnych,

  • Samodzielnością w prowadzeniu zadań,

  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i zmiany

  • Umiejętnością pracy pod presją czasu

  • Zorientowaniem na cele i wyniki istotne dla firmy.

  • Wysokim poziomem kultury osobistej,

  • A ponadto:

  • Posiadasz wykształcenie elektryczne (elektrotechnika/ automatyka/robotyka),

  • Wprowadzałeś usprawnienia, które wspierały rozwój parku maszynowego i obniżały awaryjność maszyn,

  • Posiadasz aktualne uprawnienia elektryczne G1 SEP do 1kV (eksploatacja),

  • Posiadasz aktualne uprawnienia elektryczne G1 SEP do 1kV (dozór) – mile widziane,

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w branży lub chęć szybkiego przyswojenia niezbędnej wiedzy,

  • Potrafisz programować sterowniki PLC Siemens, Elau

  • Umiesz konfigurować i diagnozować przetwornice częstotliwości, serwonapędy itp.

  • Znasz j. angielski techniczny w mowie i piśmie,

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Premia roczna

  • Opiekę medyczną w firmie Medicover

  • Dodatkowy urlop dla pracowników, którzy wiążą się z nami na dłużej

  • Preferencyjną ofertę ubezpieczeniową NNW, fundusz emerytalny w firmie Allianz

  • Kantynę z dofinansowanymi ciepłymi posiłkami

  • Wspieranie finansowe aktywności sportowych (biegi uliczne) korzystanie z miejsc na wypoczynek i regenerację sił (wyciszone strefy relaksu oraz pokój gier zespołowych)

  • Sklepik firmowy z artykułami Duni w korzystnych cenach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowy urlop

Duni Poland

Jesteśmy częścią koncernu Duni, którego główna siedziba znajduje się w Szwecji.

Nasza polska siedziba to nowoczesna fabryka w Poznaniu, posiadająca kilka hal i ponad 50 maszyn produkujących jednorazowe serwetki drukowane i niedrukowane.

Zatrudniamy 400 Pracowników na stanowiskach produkcyjnych i administracyjnych.

Przewiń do profilu firmy