Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektroautomatyk - serwisant systemów ppoż

SYSTEMY OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ sp. z o.o.

5 3845 500 brutto / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy kandydata na stanowisko

SERWISANT INSTALACJI PRZECIWPOŻAROWYCH

w dynamicznie rozwijającej się firmie:

Systemy Ochrony Przeciwpożarowej Sp. z o.o. oferującej kompleksową obsługę inwestorów z zakresu ochrony przeciwpożarowej obiektów.

www.sop.rzeszow.pl

Zakres obowiązków:

• serwisowanie i montaż instalacji nisko-prądowych przeciwpożarowych (SSP),

• wykonywanie okresowych przeglądów technicznych,

• wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,

• generowanie raportów z wykonanych działań serwisowych,

• inne czynności związane z codziennym funkcjonowaniem działu technicznego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne – preferowane kierunki: elektryczny, elektroniczny, mechatronika,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,

  • punktualność, odpowiedzialność, komunikatywność,

  • umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • mile widziane aktualne uprawnienia SEP,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • szkolenie specjalistyczne na stanowisku

  • kursy doszkalające i certyfikacje branżowe

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) z możliwością awansu,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • pracę w młodym zespole specjalistów,

  • początkowe wynagrodzenie 4000 (netto)

O nas

Systemy Ochrony Przeciwpożarowej Sp. z o.o to firma z 10 letnim doświadczenie w branży zajmująca się:

• projektowanie instalacji przeciwpożarowych

• montażem instalacji tryskaczowych ppoż

• projektowaniem i montażem systemów sygnalizacji pożaru (SSP)

• doradztwem i wykonaniem w zakresie przejść przeciwpożarowych

• serwisowaniem ppoż obiektów

oferująca możliwość pracy i zdobywania doświadczenia w branży potrzebnego do uzyskania uprawnień budowlanych.

Firma ciągle się rozwija zapraszając do współpracy najlepszych fachowców i doszkalając obecną kadrę tworząc zespoły profesjonalistów w dziedzinie budownictwa i pożarnictwa.

Zapraszamy na pokład !!!