Elektroautomatyk utrzymania ruchu

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2018-01-10
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2018-02-09)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Górka Cement Sp. z o.o. w Trzebini
poszukuje pracownika Działu Technicznego na stanowisko:

Wymagania

  • wykształcenie – średnie, kierunek: automatyka, elektronika, elektryka, mechatronika,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • wiedza specjalistyczna w zakresie budowy i obsługi: czujników, sterowników, falowników, układów sterowania,
  • wymagania dodatkowe: obsługa komputera; umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • mile widziane - doświadczenie na podobnym stanowisku.

Obowiązki

  • identyfikacja, diagnozowanie i usuwanie awarii,
  • dbanie o powierzony sprzęt, narzędzia i elektronarzędzia.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów (karta medyczna, karta multisport).

CV proszę składać do 9.02.2018r. klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

bottom