Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektroinstalator - Ślusarz

ELEKTRYKA MORSKA BARTŁOMIEJ STĘPIEŃ

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • instalacja okablowania;

  • proste podłączenia elektryczne;

  • przygotowywanie konstrukcji stalowych oraz fundamentów mocujących szafy elektryczne;

  • trwałe mocowanie torów i przejść kablowych.

Nasze wymagania

  • umiejętności spawania elektrodą lub automatem typu MIG oraz odpowiednie uprawnienia;

  • umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane

  • cudzoziemcy z komunikatywną znajomością języka polskiego oraz legalną podstawą pobytu na terytorium Polski;

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Elektryka Morska zatrudni Elektroinstalatora - Ślusarza do pracy przy remontach jednostek pływających w Szczecinie. Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pośrednictwem portalu Pracuj.pl.

Przewiń do profilu firmy