Oferta pracy

Elektroinstalator/Teletechnik

Akson Elektro Sp. z o.o.

55,0065,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Świebodzin

    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • instalacja systemów teletechnicznych oraz elektrycznych w obiektach przemysłowych, halach magazynowych, galeriach handlowych, obiektach użyteczności publicznej w Polsce i na terenie Niemiec

  • wykonywanie prac łączeniowych, instalacyjnych, montażowych wykonywanie rozruchów instalacji i urządzeń elektrycznych

  • montaż/demontaż elektryczny linii technologicznych w zakładach przemysłowych

  • utrzymanie ruchu w obszarze elektrycznym

Nasze wymagania

  • wykształcenie technicznego, mile widziane obszarze elektrotechnicznym, automatyki, robotyki, mechatroniki

  • praktyczna wiedza dotyczącej instalacji teletechnicznych i/lub elektrycznych

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną (czytanie schematów elektrycznych)

  • rzetelność w wykonywaniu instalacji

  • prawo jazdy kat. B.

  • gotowość do pracy na obiektach w kraju i poza granicami

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie B2B lub umowy zlecenia z dodatkami płacowymi i organizacyjnymi

  • wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie oraz opiekę wdrożeniową

  • niezbędne szkolenia finansowane w 100% przez pracodawcę – uprawnienia SEP (eksploatacyjne do 1kV) oraz uprawnienia na podnośnik koszowy i podesty ruchome (UDT)

  • możliwość dofinansowania dalszej edukacji – studia, uprawnienia, szkolenia techniczne oraz managerskie

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, odzież roboczą, zestaw narzędzi; pracownicy biurowi: samochód służbowy, sprzęt komputerowy, telefon służbowy, profesjonalne oprogramowanie)

  • auta służbowe z kartami paliwowymi

  • opiekę nad podróżami służbowymi zapewnioną przez profesjonalne biura zarządzania delegacjami (nocleg, optymalny transport, ubezpieczenie, zwrot kosztów za dojazd)

  • dofinansowanie do nauki języków obcych – nauka indywidualna z native speakerem/lektorem dostosowana do planu dnia pracownika oraz jego możliwości

  • prywatna opieka medyczna LUXMED

  • program poleceń pracowniczych – jednorazowe premie do pensji od 3000 do 10000 zł w zależności od kompetencji rekomendowanego fachowca/specjalisty

  • cykliczne wyjazdy integracyjne – z pasji do jednośladów – wycieczki motocyklowe i rowerowe

  • Jubileuszową Integrację Zespołu – raz w roku finansowany przez Pracodawcę weekend pracowniczy, by uczcić kolejny rok działalności firmy

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • w siedzibie firmy w Zielonej Górze – komfortowe przestrzenie, strefę chillout, pyszną kawę, napoje, słodkości i owoce dla Pracowników

  • udział w przedsięwzięciach związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu – akcje charytatywno-filantropijne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

TECHNOLOGY IN ACTION

Jesteśmy regionalnym LIDEREM w branży systemów teletechnicznych, automatyki budynkowej i przemysłowej. Nasze DOŚWIADCZENIE to ponad 460 zrealizowanych inwestycji o różnej skali. Siłą naszej firmy są PRACOWNICY - od lat budujemy zespół kreatywnych ludzi zaangażowanych w budowanie nowoczesnej, otwartej firmy, nastawionej na innowacje i rozwiązywanie problemów.

Dążymy do tego, by nazwa AKSON Elektro kojarzona była z innowacjami, bezpieczeństwem i komfortem, jaki daje terminowa realizacja oraz najwyższa jakość oferowanych usług i rozwiązań. Starania te zostały dostrzeżone i nagrodzone przez firmę SIEMENS w kategorii "Najlepsza firma z zakresu automatyki" oraz "Najlepsza firma z zakresu systemów bezpieczeństwa pożarowego".

Nie spoczywamy na laurach. Nieustannie optymalizujemy procesy realizacji kontraktów budowlanych, opracowujemy innowacyjne projekty z zakresu automatyki i informatyki w naszej komórce badawczo-rozwojowej, kładziemy nacisk na rozwój naszej kadry. Jesteśmy członkiem Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej oraz współzałożycielem Lubuskiego Klastra Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji. Wspólnie z Uniwersytetem Zielonogórskim oraz naszymi Partnerami założyliśmy klaster Archiwizacji Cyfrowej.

Poszukujemy osoby z praktyczną wiedzą dotyczącą instalacji teletechnicznych i/lub elektrycznych do pracy na terenie kraju oraz za granicą.

Firma AKSON Elektro działa na rynku od 2002 roku w obszarze kompleksowej obsługi inwestycji w zakresie instalacji teletechnicznych oraz specjalistycznych systemów bezpieczeństwa, sterowania i kontroli. Naszą siłą jest zespół, który gromadzi ponad 60 inżynierów i techników, realizujących kontrakty na terenie całego kraju oraz za granicą.

Przewiń do profilu firmy