Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektromechanik - Utrzymanie Ruchu

Tarkon Sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista
Firma Tarkon Sp. z o.o.
poszukuje wykwalifikowanych:
ELEKTROMECHANIK – UTRZYMANIE RUCHU

ZADANIA:

  • kontrola i konserwacja urządzeń elektrycznych
  • prowadzenie przeglądów technicznych oraz usuwanie bieżących awarii
  • zapewnienie ciągłości ruchu maszyn
  • obsługa i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn poprzez wykonywanie konserwacji i napraw
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wykonywanych prac

WYMAGANIA:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie techniczne (elektryk / mechanik / automatyk)
  • bardzo dobrą praktyczną znajomość zagadnień z dziedziny elektryki i mechaniki
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
  • umiejętność samodzielnego organizowania swojej pracy, także pod presją czasu
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, organizacja wyjazdu, bezpłatne zakwaterowanie i dojazdy, narzędzia pracy, pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia)
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych
CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne