Elektromechanik

  • Chrzanów, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-07
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2017-12-07)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy cieszącymi się zaufaniem liderami w branży produktów wędliniarskich, poszukującymi otwartych na wyzwania, energicznych i przedsiębiorczych osób. W związku z rozwojem linii produkcyjnych poszukujemy:

Miejsce pracy: Chrzanów

Zakres obowiązków:

  • kontrola maszyn i urządzeń produkcyjnych pod kątem ich sprawności i przydatności na produkcji
  • usuwanie awarii maszyn, przeglądy maszyn w trakcie postoju
  • konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wykonywanych prac
  • wypełnianie dokumentów związanych z wykonywanymi zadaniami

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie profilowe (elektryka/elektronika/elektrotechnika/automatyka) zawodowe lub średnie
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki,  urządzeń peryferyjnych, pneumatyki, hydrauliki
  • umiejętność czytania schematów i rysunku technicznego
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność oraz bezwzględne przestrzeganie standardów obowiązujących w firmie
  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listem za pomocą przycisku APLIKUJ
w tytule maila: Elektromechanik

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się osobiście!!!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesów rekrutacyjnych obecnych i przyszłych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się